• Jak oczyścić jelito grube szybko, skutecznie i naturalnie?

  Pani Bożenka zapytała mnie w mailu czy znam jakieś domowe sposoby na oczyszczanie jelita grubego. Oczywiście, że znam! :)
  Na prośbę Pani Bożenki przedstawiam bardzo prosty i skuteczny sposób na oczyszczanie jelita grubego.

  Oczyszczanie jelita grubego  3 razy dziennie przed posiłkiem połknij łyżeczkę nasion gorczycy i popij szklanką wody. Gorczyca pęcznieje i tworzy śluz, który niczym miotełka oczyszcza jelito z toksyn i złogów.

  Nich inni chodzą na zabiegi oczyszczające i płacą grubą kasę za oczyszczanie jelit, a ty... przez dwa tygodnie pij gorczycę, a posprzątasz swój organizm lepiej niż niejeden specjalista.  Kuracja powinna trwać 2 tygodnie. Tyle czasu wystarczy, by się porządnie oczyścić. Jeśli po pierwszym dniu poczujesz się źle, przerwij kurację. Przed zastosowaniem gorczycy warto skonsultować się ze swoim lekarzem. Pamiętajcie, że każdy z nas jest inny, mamy różne organizmy i to co jednemu pomoże, innemu może wyrządzić szkodę.

  Dlaczego warto oczyszczać jelito grube?  * Dla zdrowia - z jelit pochodzi większość chorób i utrata odporności
  * Dla urody - toksyny w jelitach powodują trądzik, matową cerę, wypadanie włosów, łamanie się paznokci
  * Dla pięknej sylwetki - jeśli chcemy schudnąć, to pierwszym krokiem jest detoks, zanieczyszczone jelita nie pozwolą nam zgubić kilogramów

  Na blogu Tips&Tricks znajdziecie jeszcze jeden fajny sposób na oczyszczanie organizmu. Polecam zapoznać się z TYM artykułem.


  Źródło: http://www.beautyofficer.com/


8 komentarze:

 1. Unknown pisze...

  Pytanie: gorczycę łykamy w całości czy rozgryzamy?

 2. Niezłe Ziółko pisze...

  Można w całości, można rozdrobnione. Najlepiej na początek spróbować małe ilości, np. 10-15 ziarenek przez kilka dni, potem zwiększyć ilość, żeby sprawdzić jak się organizm zachowuje.

 3. Anonimowy pisze...

  Witam serdecznie, Gorczyca czarna czy żółta?

 4. Niezłe Ziółko pisze...

  Najlepiej biała.

 5. mika pisze...

  Witam a czy siemię lniane lub babka płesznik daje takie same efekty?

 6. Zbyszek pisze...

  Świetnie, że ktoś porządnie przysiadł i napisał tekst, który faktycznie obrazuje ludziom nie tylko jak naturalnie oczyścić organizm, ale też dlaczego powinno się o to zadbać.

 7. Anonimowy pisze...

  czy gorczyce mozna polknac na czczo przed pierwszym posilkiem?

 8. Niezłe Ziółko pisze...

  Tak, można na czczo :)

Prześlij komentarz