Program Ochrony Kupujących na Allegro, czyli czy warto kupować w necie?Dziś będzie post niezwiązany z ziołami, zdrowiem, ale myślę, że równie interesujący. Interesujący bo dotyczy mnie, ciebie, was..

Jak często robicie zakupy?
Codziennie? Co drugi dzień?

Takie spożywcze pewnie codziennie, świeży chlebek, masełko te sprawy - prawda?

A jak często robicie zakupy internetowe?
Raz na tydzień, raz w miesiącu?
Raz na kilka miesięcy?

Jeśli lubicie zakupy internetowe to pewnie często, bo to bardzo wygodne i tanie :)

Jak często czytacie regulaminy sklepów internetowych?

ANO WŁAŚNIE!

Nie znam nikogo komu, by się chciało czytać te kilometrowe paragrafy - a to błąd! Warto wiedzieć co w regulaminie ma sklep internetowy zanim przydarzy nam się coś przykrego. W końcu jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy nieomylni. Zawsze może nam się przytrafić błąd kuriera czy sprzedawcy.. Chociaż prawo jest bardzo przychylne konsumentom, to nie każdy konsument swoje prawa zna. 
A teraz zastanów się i odpowiedz sobie w myślach - tylko szczerze - dochodziłbyś sądownie swoich praw? Czy zostałeś kiedykolwiek oszukany przez internetowego sprzedawcę? Jak skończyła się sprawa? Odzyskałeś pieniądze?

Pewnie co człowiek to inna odpowiedź. Są tacy, którzy już na wstępie odpuszczają. Są też tacy, którzy nawet jeśli chodzi o jakieś małe kwoty będą wiercić dziurę w brzuchu, aż dopną swego.
Pytanie tylko po co się tak denerwować? Nie lepiej kupować tanio i bez stresu?
Takie zakupy zrobicie na Allergo.

Co ty mi tu gadasz o Allegro, wykrzyczał mi ostatnio jeden znajomy męża zostałem oszukany na allegro! Nie wiedział jeszcze wtedy o Programie Ochrony Kupujących. Dlatego postanowiłam wam temat przybliżyć. Warto wiedzieć! :) 

Program Ochrony Kupujących na Allegro co zrobić gdy podejrzewamy oszustwo na allegro?


Program Ochrony Kupujących na Allegro to program dzięki, któremu każdy kupujący może czuć się bezpiecznie robiąc zakupy. Oto najczęstsze pytania na temat zakupów na allegro i Programu Ochrony Kupujących jakie znalazłam w internecie:

Zostałem oszukany na allegro co zrobić - W terminie 14 - 180 dni (czyli do 6 miesięcy) od dnia zakupu wypełnij formularz i dołącz wymagane załączniki. Tyle wystarczy zrobić, resztą zajmie się allegro.

Zostałem oszukany na allegro jak odzyskać pieniądze  - ponieważ allegro gwarantuje bezpieczne zakupy otrzymasz kupiony przedmiot lub zwrot pieniędzy. Możesz otrzymać zwrot do 100% ceny przedmiotu jeśli przedmiot, który zamówiłeś jest niezgodny z opisem lub jeśli zapłaciłeś za przedmiot, a on w ogóle do Ciebie nie dotarł!

Zostałem oszukany na allegro jak odzyskać pieniądze korzystając z  Programu Ochrony Kupujących? Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, poczekać na rozpatrzenie wniosku i zwrot z transakcji. Wszystko odbywa się bardzo szybko i sprawnie. 

Nikomu nie życzę, by padł ofiarą oszusta internetowego, ale warto wiedzieć i poczytać więcej o tym Programie Ochrony Kupujących, bo to bardzo korzystne rozwiązanie z punktu widzenia klienta.

Komentarze